НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###"Говерла" - "Арсенал" 2:0. Післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова ###

Головний тренер київського "Арсеналу" Юрій Бакалов прокоментував поразку від "Говерли" (0:2) в Ужгороді.

"На мою думку, гра була рівною. Так, територіальною перевагою володіла "Говерла", у першому таймі в нас не все виходило, що ми з хлопцями задумували, не було швидких передач, переходів із оборони в атаку. Може в цьому й заслуга "Говерли". Мені здалося, що в першому таймі ми проспали, а після перерви додали швидкостей, з'явилися моменти.

Хоч знову ж: вважаю, гра була рівною, не було великих небезпечних моментів, особливо це стосується першої половини зустрічі. "Говерла" виграла з домашніх заготовок – реалізації стандартних ситуацій. Десь, мабуть не вистачило концентрації. Загалом гра була нервова, бойова, зі стиками, жорстка, можливо, не така барвиста, як хотілося б.

Що стосується фінансування, то на це запитання відповісти не можу. Його слід адресувати нашим керівникам. У мене від них поки немає ніякої відповіді, тому й сказати вам нічого не можу. Ми сюди приїхали, зіграємо ще кубковий матч, а як далі, сказати складно.

Звичайно, на хлопцях така ситуація позначилася психологічно, і на цьому етапі, очевидно одних моїх слів недостатньо. Те, що ми намагалися тренерським штабом робити, розмовляти, ми робили, розмовляли. Останній сплеск позитивних емоцій, мабуть, відбувся в матчі з "Волинню", і тому ми не виглядали так, як у попередній грі", - сказав наставник киян.